بخیه زدن اورژانس خوابیدن کرمانشاه کرمانشاه

بخیه زدن: اورژانس خوابیدن کرمانشاه کرمانشاه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیش بینی سایت انگلیسی از دیدار تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و اسپانیا

یک سایت انگلیسی اعلام کرد تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با قلب و روحش برابر اسپانیا دفاع می‌کند ولی با سه گل شکست می‌خورد. 

پیش بینی سایت انگلیسی از دیدار تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و اسپانیا

پیش بینی سایت انگلیسی از دیدار تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و اسپانیا

عبارات مهم : ایران

یک سایت انگلیسی اعلام کرد تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با قلب و روحش برابر اسپانیا دفاع می کند ولی با سه گل شکست می خورد.

به گزارش مهر، تیم های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و اسپانیا در دومین دیدار خود در جام جهانی روسیه از ساعت ۲۲:۳۰ فردا چهارشنبه در کازان به مصاف هم می روند.

سایت انگلیسی Real Sport در گزارشی به تحلیل این مسابقه و ارزیابی اش از عملکرد دو تیم پرداخت که بخش هایی از این گزارش در زیر می آید:

پیش بینی سایت انگلیسی از دیدار تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و اسپانیا

امکان گلزنی کشور عزیزمان ایران به اسپانیا

با کسب سه امتیاز در دیدار اول (مقابل مراکش) کشور عزیزمان ایران شانس ضعیفی جهت افزایش به مرحله بعدی به دست آورده هست. با این حال در بازی برابر اسپانیا و پرتغال نشانه واقعی تر، به ثمر رساندن یک گل دیگر در این تورنمنت هست. سردار آزمون خط حمله کشور عزیزمان ایران را پیش می برد ولی شانس گلزنی آنها شاید به وسیله هم تیمی سردار یعنی علیرضا جهانبخش به دست بیاید. حمایت از حملات او (سردار آزمون) از بال ها حیاتی خواهد بود آیا که کشور عزیزمان ایران به دنبال ضربه زدن به اسپانیا هست. حتی یک گل در این بازی می تواند دستاورد تاریخی جهت تیم ملی باشد.

یک سایت انگلیسی اعلام کرد تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با قلب و روحش برابر اسپانیا دفاع می‌کند ولی با سه گل شکست می‌خورد. 

پیش بینی: کشور عزیزمان ایران صفر – اسپانیا ۳

ایران با روح و قلبش دفاع خواهد کرد. اسپانیا با انبوهی از مدافعان کشور عزیزمان ایران مواجه می شود و می داند که چطور چنین سنگری را فرو بریزد. گل اول کلیدی هست. اگر این گل خیلی سریع جهت اسپانیا به دست بیاید، دریچه ها باز می شود ولی اگر کشور عزیزمان ایران در نیمه اول مقاومت کند، استرس می تواند نقش مهم را ایفا کند. در هر صورت اسپانیا باید دو یا سه گل به ثمر برساند تا بتواند جایگاهش در مرحله بعدی را رزرو کند.

نبرد کلیدی: سردار آزمون و دیگو کاستا

در حالی که گل به خودی بازی روز جمعه (ایران و مراکش) سه امتیاز را به آنها هدیه داد، کشور عزیزمان ایران هیچ چیزی را به اندازه اینکه یکی از بازیکنان خودش گل بزند دوست ندارد. بیشترین امید آنها به سردار آزمون متکی هست؛ بازیکنی که در مرحله مقدماتی جام جهانی بسیار موفق عمل کرد ولی در زیاد دقایق بازی روز جمعه منفعل بود. به نظر می رسد برابر اسپانیا داستان همان است و کشور عزیزمان ایران ۹ بازیکن را پشت توپ قرار می دهد (دفاعی بازی می کند) و به سردار آزمون اتکا می کند. شانس کمی وجود دارد ولی او برابر دروازه توانمند هست. دیگو کاستا (مهاجم اسپانیا) با عملکردش در بازی برابر پرتغال تمام شک و تردیدها اطراف شایستگی اش را کنار زد. او تلاش می کند دفاع سخت کشور عزیزمان ایران را جهت تضمین افزایش اسپانیا به دور بعد درهم بشکند.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | اسپانیا | اسپانیا | انگلیسی | سردار آزمون | مرحله مقدماتی جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog